Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehérvári partnercégünk megbízásából vevői kapcsolatok egyeztetésére (Referenciaszám: PJ4847)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1073837
lejárt

Nyelvtudással rendelkező gyakornokot székesfehérvári partnercégünk megbízásából
vevői kapcsolatok egyeztetésére

Feladatok:
- Vevői kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Kommunikációs szintű SPANYOL nyelvtudás

- Heti min 3 munkanap vállalása (nyári időszakban heti 5)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precizitás, gyors, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
- Kiemelt bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Nyelvtudás aktív használata, lehetőség a fejlesztésére
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.