www.cvonline.hu

Nyelvtanár

  • A hirdetés 1281 napja lejárt

Angol, német nyelvtanár

English and German teachers

Deutsch- und Englischlehrer

Az Alma Mater Felnőttképző Központ hosszútávra keres nyelvtanárokat Budapest, Debrecen, Vecsés, Üllő, Gyál, Dunaharaszti, Bicske, Tatabánya, Pannonhalma és vonzáskörzetében induló tanfolyamokhoz.

Alma Mater Felnőttképző Központ is looking for teachers in Budapest, Debrecen, Vecsés, Üllő, Gyál, Dunaharaszti, Bicske, Tatabánya, Pannonhalma and their vicinity for long term projects starting in the very near future.

Alma Mater Felnőttképző Központ sucht Sprachlehrer in Budapest, Debrecen, Vecsés, Üllő, Gyál, Dunaharaszti, Bicske, Tatabánya, Pannonhalma und in der Umgebung  dieser Städte für langfristige Projekte, die in naher Zukunft beginnen.

Amit kérünk:

  • Ha van nyelvtanári végzettséged,
  • amennyiben naprakész vagy módszertani ismeretekből, és
  • van minimum 2 éves felnőttképzésben szerzett gyakorlatod,
  • kiváló kapcsolatteremtőnek érzed magad, valamint
  • számlaképességéd biztosított

Juttasd el fényképes Önéletrajzodat az alábbi címre Nagy Bernadett nevére.

Our expectations:

  • If you are a qualified language teacher
  • and you are well equipped with up-to-date methodological knowledge
  • you have at least 2 years of experience in adult education
  • you are able to provide an invoice

Please send your CV with your photo to Ms Bernadett Nagy to the email address below.

Unsere Erwartungen:

  • Sie sind eine qualifizierte Sprachlehrer
  • Sie verfügen über up-to-date methodische Kenntnisse
  • Sie haben mindestens 2 Jahre Erfahrung in der Erwachsenenbildung
  • und Sie verfügen über zwischenmenschliche Fähigkeiten
  • Sie sind in der Lage, eine Rechnung stellen

Bitte senden Sie uns Ihren Lebenslauf mit Foto an Frau Bernadett Nagy.

Amit kínálunk:

  • belső továbbképzési lehetőségek
  • szakmai támogatás
  • reális óradíjak
  • fiatal dinamikus csapat
  • változatos tanfolyamok

Our offer:

  • trainings
  • professional support
  • reasonable rates
  • young and dynamic team
  • diverse courses

Unser Angebot:

  • interne Weiterentwicklungsmöglichkeiten
  • fachliche Unterstützung
  • reale Stundensätze
  • junges und dynamisches Team
  • abwechslungsreiche Kurse

Előny:  személygépkocsi

Advantage: if you have a car

Vorteil:  Sie verfügen über einen Pkw

Várjuk jelentkezésedet!

A beérkezett önéletrajzokat néhány napon belül feldolgozzuk, és telefonon időpontot egyeztetünk! Készülj egy alapos szakmai interjúra és egy próbatanításra!

We are looking forward to receiving your application.

Received CVs are processed within days and we will contact you via phone. Please prepare for a thorough professional interview and trial teaching.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung.

Die angekommenen Lebensläufe werden in einigen Tagen bearbeitet und wir werden mit Ihnen telefonisch einen Termin vereinbaren. Bitte bereiten Sie sich auf ein gründliches, fachliches Interview und einen Probeunterricht  vor.

Helyek Budapest
Pest
Hajdú-Bihar
Fejér
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves