www.cvonline.hu

NYELVI TEAM VEZETŐ

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Több mint 10 éves múltra visszatekintő felnőttképző intézmény az alábbi munkakörre felvételt hirdet:

 Feladat leírása:

  • Nyelvi képzések szervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és az oktatókkal napi szinten emailben és telefonon
  • Ügyfelek látogatása, képzési helyszínek felmérése
  • Oktatók továbbképzése, fejlesztése
  • Oktatási anyagok fejlesztése, kialakítása
  • Alternatív oktatási módszerek beépítése, kutatása, fejlesztése
  • Online nyelvi anyagok kialakítása, nyelvi weboldalak adminisztrálása

Elvárások:

  • Minimum 5 éves oktatói tapasztalat
  • Minimum 2 éves oktatásszervezői tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtanári végzettség
  • Kiváló motiváló és vezetői képesség
  • Következetes, feladatorientált, megoldásközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Rugalmasság, nyitottság
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Weboldal szerkesztői és e-learning rendszerek ismerete
  • Marketing tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Saját tulajdonú személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Stabil munkakör
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Önmegvalósítási lehetőség

Fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk legkésőbb 2014-05-28- ig.

Munkavégzés helye:   Budapest XIII. kerület

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő