www.cvonline.hu
Nyári munka - könnyű fizikai (Referenciaszám: PJ4742)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1067038
lejárt

Budapestre, a IV. kerületbe keresünk diákokat NYÁRRA könnyű fizikai munkára

Feladatok:
- Összeszerelés
- Forrasztás
- Anyag előkészítés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 15. életév

Munkaidő: hétköznapokon 8-16.30-ig

Kérjük, telefonszámodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest, Budapest