www.cvonline.hu

NYÁRI MUNKA FOLYAMI HAJÓN!

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Helyettesítőket keresünk a nyári szezonra folyami hajókra, minden munkakörben, angol vagy német nyelvtudással, előzetes munkatapasztalattal!

Ez neked miért jó?

  • jól fizető nyári munkát kaphatsz (fizetés a legtöbb alap munkakörben 900 EUR+ kb 300-500 EUR borravaló/hó)
  • tapasztalatot szerezhetsz, ha még nem hajóztál kipróbálhatod és ha bizonyítasz, később jobb eséllyel pályázol hosszabb távú munkára
  • minimális önköltséggel vághatsz bele, a kiutazásod fizetik, és természetesen a szállás és ellátás is biztosított

Mi szükséges hozzá?

  • jó angol vagy német nyelvtudás
  • előzetes szakmai tapasztalat
  • rugalmas, motivált, vendégközpontú személyiség
  • útlevél, tiszta erkölcsi bizonyítványAvalonPanoramaDiningkép

Munkakörök:

  • recepciós
  • éjszakai recepciós
  • szakács(minden poszt)
  • konyhai kisegítő
  • szobalány
  • mosodás
  • felszolgáló
  • bárfelszolgáló
  • maitre’d
  • fodrász

A munka időtartama lehet 2 hét, de akár két hónap is (tőled is függ, mennyit tudsz vállalni)
Amennyiben szeretnél jelentkezni, kérjük, küldd el fényképes, angol vagy német nyelvű önéletrajzod, megjelölve hogy milyen időintervallumban tudnál dolgozni. Ha kérdésed lenne, hívj minket bátran!