www.cvonline.hu
Nyári munka Fejér megyében (Referenciaszám: PJ4699)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1061803
lejárt

Székesfehérvári és móri partnercégünk megbízásából keresünk diákokat

NYÁRI MUNKÁRA

Feladatok cégtől és területtől függően:
- Csomagolás, válogatás
- Operátori feladatok
- Összeszerelés
- Pakolás, készletezés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév

Miért jelentkezz?
- Mert barátaiddal együtt is dolgozhatsz
- A számodra leginkább megfelelő munkát keressük meg Neked, ehhez nem kell más tenned, mint jelentkezni
- Ha most jelentkezel, az idei nyári alatt akár több mint 150.000 Ft-ot is kereshetsz

Bérezés cégtől és területtől függően:
- Bruttó 639 1040 Ft/óra

Kérjük, telefonszámodat küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.