www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1046922
lejárt

Karrier az Audinál

Nyári gyakorlat - Előszéria- és analízisközpont

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A terület fő feladata analízisfeladatok elvégzése és ezáltal a zökkenőmentes járműösszeszerelés támogatása az új járműgyárban. Tevékenységi

körünkbe tartozik az autó külső és belső terének, a motortének, a futóműnek funkciós és geometriai analízise. Az autó különböző részeihez tartozó

szakcsoportok koordinálása. Folyamatkövető mérések végzése.

Feladatok

  • Különböző mérések végrehajtása
  • Analízisek alátámasztása kézi mérésekkel a teljes gyártást lefedve (karosszériaüzem - lakkozóüzem - összeszerelés)
  • Új mérési eszközök és eljárások bevezetése (technikai kihívások, folyamatmérés biztosítása)
  • Az eredmények kiértékelése, információ biztosítása a társterületeknek
  • Analízisek előkészítése és segédkezés a végrehajtásukban
  • Részvétel az analízisfolyamatok optimalizálásában
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egytemi (MSc / MA) műszaki tanulmányok, gépészmérnök szakon
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony, legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Talpraesett, önálló, felelősségteljes munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC9401

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135