www.cvonline.hu

Nyári diákmunka (szalagmunka, csomagolás, gépkezelés)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1175303
lejárt

  • Szeretnél egy kis pénzt szerezni nyáron?
  • Könnyen elvégezhető feladatokat keresel?
  • Vidéken laksz, de nem akarsz drága bérletet venni a munkába járáshoz?

Akkor nálunk a helyed, ugyanis Budapest melletti orvosi segédeszközöket, kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk diákokat nyári munkavégzésre!

Miért ez a munka?

  • Ingyenes céges buszjárat (hogy melyik az a közel 60 település, ahonnan járnak a buszok, a hirdetés végén megtalálod!)
  • Ingyenes kávézási lehetőség
  • Kiváló nyári kereseti lehetőség!
  • Betanítás után könnyen elvégezhető feladatok
  • Igényes, tiszta, rendezett munkahely
  • Akár nyár után, iskola mellett is dolgozhatsz majd

Feladatok:

  • A gyártási folyamatba való bekapcsolódás
  • Szalag melletti termékellenőrzés
  • Csomagolásra előkészítés
  • Előforduló anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Jó látás (szemüveg vagy kontaktlencse viselése nem gond)

Munkaidő

Folyamatos munkarendben, napi 12 órában (6-18 óra, 18-6 óra között) előzetes beosztás alapján.

Fontos, hogy a céges járatok ezekhez a műszakokhoz igazítottan járnak. (Tehát csak 12 órát tudsz vállalni!)

Előnyt jelent:

  • Műszaki tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 810 - 2.610 Ft/óra közötti bér (alapbér + éjszakai, vasárnapi, esetlegesen munkaszüneti pótlékokkal)
  • Havonta akár 160.000 Ft-os fizetés fölött is kereshetsz, ha minden beosztott napot vállalsz.
  • Bónusz: 15.000 Ft, amennyiben az előzetes beosztás szerint teljes hónapot tudtál vállalni
  • Kiszámítható munkavégzés, egyszerű feladatok

Jelentkezésed több úton is eljuttathatod hozzánk:

Céges buszjáratok

Budapest, Bag, Aszód, Gödöllő, Isaszeg, Pécel, Maglód, Gyömrő, Vecsés, Üllő, Gyál, Tóalmás, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Bénye, Gomba, Monor, Tápiószele, Tápiószőlős, Abony, Törtel, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Pánd, Káva, Örkény, Hernád, Újhartyán, Kakucs, Inárcs, Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Kiskunlacháza, Ráckeve, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony, Dunaharaszti, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Szigetcsép, Tököl, Szigethalom, Kecskemét, Lajosmizse, Nagykőrös

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest