www.cvonline.hu
Nyári diákmunka csomagolás (Referenciaszám: PJ4583)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1049397
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásából várjuk DIÁKOK jelentkezését

nyári munkavégzésre

Feladatok:
- Termék kimérése, csomagolása
- Selejtes termék kiválogatása

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Betöltött 18. életév
- 3 műszak / 6+2 műszakrend vállalása
- Érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv
- 18 év alatt 2 műszak lehetősége (H-P)

Amit kínálunk:
- Folyamatos munkalehetőség nyárra
- Barátaiddal együtt is dolgozhatsz
- Céges járat biztosított

Bérezés: Bruttó 800 Ft/óra

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.