www.cvonline.hu
NYÁK Tervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.13.
Hirdetés azonosító: 947642
lejárt

Budapesti sz槩khelyű, magas színvonalú autóipari termékek fejlesztésével foglalkozó, nemzetközi hátterű partnerünk számára keresünk NYÁK tervezés területre mérnököket.

Feladatok:

  • NYÁK tervezés
  • Vezérlőegységek tervezése
  • Komplex projektek önálló menedzselése szakmai szinten
  • Hardver fejlesztés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat NYÁK, Layout tervezésben
  • Hardver fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol/német nyelvtudás
  • Pro-aktív gondolkodás, Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeret
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Fiatalos agilis csapat
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Alkalmanként utazási lehetőség
  • Tréningeket való részvétel
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.