www.cvonline.hu

NYÁK-tervező mérnök

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó, sikeres high-tech középvállalat dinamikusan fejlődő teverző csapatukba keresünk

NYÁK-tervezésben jártas, hardverfejlesztő villamosmérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • Új mérőberendezések fejlesztésében való részvétel
  • Analóg és digitális áramkörök és nyomtatott áramköri kártyák tervezése, valamint bemérése-tesztelése
  • Kiszállítandó készülékek végső bemérése-tesztelése, kalibrálása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • NYÁK-tervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • NYÁK-tervező program ismerete (preferáltan: Altium, PADS)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Ipari környezet elvárásainak megfelelő áramköri tervezésben, FPGA fejlesztésben és mikrokontroller programozásban szerzett tapasztalat
  • Motorokkal, robotokkal, lézerrel és szenzorokkal kapcsolatos tapasztalat

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő