www.cvonline.hu

Nukleáris biztonsági, védettségi és biztosítéki felügyelő

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Az Országos Atomenergia Hivatal munkatársakat keres nukleáris biztonsági, védettségi és biztosítéki felügyelő munkakörökbe

Feladatok:

  • Az atomenergia békés célú felhasználásának biztonsági felügyelete, a jogszabályok által meghatározott hatósági tevékenység.
  • Nukleáris létesítményekkel, nukleáris és más radioaktív anyagokkal kapcsolatos tevékenységek, átalakítások biztonsági, fizikai védelmi és biztosítéki engedélyezése, ellenőrzése és felügyelete.
  • Nukleáris és más radioaktív anyagok központi nyilvántartásának vezetése, a helyi nyilvántartások ellenőrzése.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség,
  • az 1996. évi CXVI. törvény szerinti közbiztonsági engedély megszerzéséhez szükséges feltételek teljesítése,
  • műszaki felsőfokú iskolai végzettség,
  • angol nyelvismeret,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B-kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • nyitottság az új feladatokra, önálló tanulási készség, pontosság és alaposság,
  • rugalmasság, munkaidőn kívüli munkavégzési képesség,
  • együttműködési készség, nyitottság csapatmunkára.

Előny:

  • angol nyelvből legalább középfokú C-típusú nyelvvizsga, az angol nyelv napi, készségszintű használata,
  • sugárvédelmi ismeretek,
  • orosz nyelvvizsga,
  • nukleáris létesítményekkel vagy az atomenergia egyéb alkalmazásával kapcsolatosan szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel,
  • IBM Lotus Notes felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • a jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormánytisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény, továbbá az Országos Atomenergia Hivatal Egységes Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók,
  • biztos, kiszámítható megélhetést nyújtó, köztiszteletet jelentő kormánytisztviselői jogállás,
  • az új atomerőművi blokkok építése okán perspektivikus, fejlődést, nemzetközi kapcsolatokat kínáló munkakör,
  • fiatalos, dinamikus munkaközösség,
  • általános mérnöki és természettudományos végzettségre alapuló intenzív szakmai betanítás, majd folyamatos továbbképzés.

Egyéb információ:

  • a jelentkező által csatolandó iratok: végzettséget igazoló oklevél másolata,
  • szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • a munkakörrel kapcsolatos információadásra feljogosított személy neve, telefonszáma: Lehota Mihály főosztályvezető, 06-1-436-4807,
  • a munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ a Link megjelenítése címen érhető el.

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Fényes Adolf u. 4. vagy

Paksi Kirendeltség

(Paksi Atomerőmű telephelye)

Jelentkezési határidő:

2014. 12. 31.

A jelentkezési dokumentumokat az Országos Atomenergia Hivatalnak címezve, elektronikus formában az E-mail cím megjelenítése címre kérjük benyújtani.

Helyek Budapest
Pest
Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő