www.cvonline.hu

NPR beszerző (Referenciaszám: HM-750)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2014.12.28.
Hirdetés azonosító: 862442

Feladatok:

  • Villamos és mechanikus szerelési anyagok, forgácsolt anyagok és az azok gyártásához szükséges alapanyagok, komplett célgépek, alumínium profilok, kötőelemek, stb. beszerzése
  • Új beszállítók felkutatása
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Megrendelések, reklamációk bonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudása
  • Legalább 3 éves beszerzői gyakorlat
  • SAP, Microsoft Office ismeret

Előny:

  • Német nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-750-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő