www.cvonline.hu

NPI TESZTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.07.
Hirdetés azonosító: 1127857

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján
  • A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása)
  • Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken (Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.)
  • A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében
  • Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására, kivitelezés optimalizálása
  • A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése
  • A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára
  • Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más gyáregységeknél
  • Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában
  • Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Powerpoint)
  • Jó szervező és koordináló készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NPI TESZTMÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678