www.cvonline.hu

NPI Tesztmérnök (Székesfehérvár)

  • Frissítve 2 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi, autóiparnak csúcsminőségű, saját termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk 3 kollégát is, az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

NPI tesztmérnök feladatok ellátása;
Új termék bevezetéseknél a tesztfolyamatok kialakítása;
Ehhez szükséges eszközök beszerzése;
Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján;
A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása);
Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken;
A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával;
Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében;
Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására;
Kivitelezés optimalizálása;
A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára;
Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában;
Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása.

Követelmények:

Villamosmérnök végzettség
Releváns tapasztalat SMT területen!
Aktív angol nyelvtudás (külföldi utak várhatók + vannak külföldi kollégák is)

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, juttatási csomag
Bejárástámogatás
Albérleti hozzájárulás költözés esetén
Fiatalos csapat
Utazási és tanulási / fejlődési lehetőség
Felelősség

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Tatabánya, Veszprém, Veszprém, Székesfehérvár