www.cvonline.hu

NPI termékmérnök (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Több, mint 1000 főt foglalkoztató gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek bevezetése szériagyártásba;
Projektmegbeszélések előkészítése, megtartása, delegált feladatok nyomonkövetése;
Projekt költség és időterv készítése;
Dokumentációk készítése, up-to-date-en tartása (P-FMEA, Process flow, CP, utasítások);
Termékváltozások nyomonkövetése;
Szoros együttműködés a minőségügyi mérnökséggel és rendszermérnökséggel;
Termékek minőségének és mennyiségének növelése, erre szintén projektcsapatok létrehozása;
Hibák analizálása;
Javító technikusok támogatása.

Követelmények:

Villamosmérnöki diploma VAGY elektronikai gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
Autóiparban és/vagy elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
Min. középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria, bónusz, bejárás támogatása, albérlet támogatása;
Tréningek, tanfolyamok és esetlegesen külföldi utak lehetősége;
Igényes, modern munkakörnyezet.

Ideális pályázó:

Agilis, kommunikatív és asszertív kommunikáció jellemzi.

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség