www.cvonline.hu
NPI Projektvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.24.
Hirdetés azonosító: 1025528
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Innovatív, autóelektronikai gyártásben tevékenykedő Ügyfelünk számára keresünk egy sokszínű és nagy létszámú csapatba munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
- Költségbecslések, akvizíciós projektek, megtérülési számítások műszaki premisszáinak meghatározása, összeállítása
- Új projektek teljes körű kivitelezése: gyártósor tervezési, gépbeszerzési, gyártósor áttelepítési projektek vezetése, meghatározott team munkájának koordinálása
- Projekttől függően próbagyártások, első minták, gyártásengedélyezések, új termékek felfutásának megtervezése, koordinálása
- Együttműködés vevőkkel, beszállítókkal és más telephelyekkel
- Felelősség a projektek minden vonatkozásában (határidő, költség, minőségreleváns tervek összeállítása, az auditképesség bizosítása

Követelmények
- Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök, műszaki menedzser)
- Tárgyalási szintű angol-, és/vagy német nyelvtudás
- Gazdasági ismeretek, gazdasági szemlélet
- Magabiztos kommunikáció
- Gazdasági másoddiploma, elektronikai gyártási tapasztalat, gyártástechnológiai ill. modern termelésszervezési ismeretek továbbá multinacionális cégnél szerzett projektvezetői vagy egyéb vezetői tapasztalat a munkakör betöltésénél előnyt jelentenek

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és korrekt, több elemből álló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak.