www.cvonline.hu

NPI PROJEKTVEZETŐ - járműipar

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 640470

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari fejlesztő- és gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

Link megjelenítése
images/editor/1340896725.jpg" border="0" alt="" width="400" height="265" />

FELADATOK

  • A Projektvezető feladatköre átfogóan: új termékek gyártásindítására, a gyártás fejlesztésére és bővítésére vonatkozó projektek megtervezése, projekt csapatok felállítása, vezetése, a projekt folyamatok koordinációja, a projektek megvalósítása, a ráfordítások és a teljesítés ellenőrzése és értékelése
  • Projektfolyamatok meghatározása a vonatkozó határidők, költségkeretek és minőségi előírások figyelembe vételével
  • Részletes projekttervek kidolgozása
  • A projektindító megbeszélések megszervezése és levezénylése
  • A projektben érintett szervezeti egységek (fejlesztés/tervezés, gyártás előkészítés, gyártás, minőségbiztosítás, logisztika,
  • beszerzés) összehangolt együttműködésének biztosítása a projektek megvalósítási folyamatában
  • A projektek ráfordításainak, a kivitelezés hatékonyságának értékelése
  • A menedzsment rendszeres tájékoztatása a projektek megvalósítási folyamatairól és eredményeiről

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki diploma, egyetemi szintű
  • 4-5 év tapasztalat új termék bevezetési projektek koordinálásában, a járműipari vagy gépipari gyártás területén
  • Projekt menedzsment módszertan alapos ismerete
  • Projektek koordinálásában, megvalósításában szerzett szakmai tapasztalat
  • Kereszt-funcionális projekt csapatok vezetésének, koordinációjának és motiválásának készsége
  • Rendszerszemlélet, költség- és célorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és integrációs készségek
  • Jó angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, 13. havi fizetés, cafeteria
  • Kiemelt jelentőségű, felelősségteljes feladatok
  • Fejlődési és bizonyítási lehetőség
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar, angol és/vagy német nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Projekt vezető, járműipar NPI PROJEKTVEZETŐ - járműipar, Budapest

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése