www.cvonline.hu

 Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

 NPI PROJEKTVEZETŐ

 (HF 11-7444)

 munkatársat.

Feladatok

  • Új projektek teljes körű kivitelezése: gyártósor tervezési, gépbeszerzési, gyártósor áttelepítési projektek vezetése, meghatározott team munkájának koordinálása,
  • Költségvetések, akvizíciós projektek, megtérülési számítások műszaki premisszáinak meghatározása,
  • Projekttől függően próbagyártások, első minták, gyártásengedélyezések, új termékek felfutásának megtervezése, koordinálása,
  • Felelősség a projektek minden vonatkozásában (határidő, költség, minőségreleváns tervek összeállítása).

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépész-, villamosmérnök)
  • Gyártó cégnél projektvezetésben szerzett tapasztalat (előny: NPI tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Hatvan vonzáskörzete,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 11-7444"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése