www.cvonline.hu

NPI Projektvezető (Heves megye)

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Nemzetközi gyártó partnerünk megbízásából keresünk projektvezető munkatársat új termék bevezetési területre.

Feladatok:

  • Új projektek teljes körű kivitelezése, úgy, mint gyártósor tervezési, gépbeszerzési, gyártósor áttelepítési projektek vezetése
  • Felelősség vállalása a projektekkel kapcsolatos határidők, költségek, minőség tekintetében
  • Költségbecslések, akvizíciós projektek, megtérülési számítások műszaki engedélyeinek meghatározása
  • Együttműködés vevőkkel, beszállítókkal és más telephelyekkel

Követelmények:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamos- vagy gépészmérnök), gazdasági másoddiploma előny
  • Minimum 3 éves projektvezetői vagy egyéb vezetői tapasztalat, gyártási környezetben
  • Tárgyalási szintű angol-, és/vagy német nyelvtudás
  • Gazdasági ismeretek
  • Termelésszervezési ismeretek megléte előny
  • Határozott fellépés, magabiztos kommunikáció