www.cvonline.hu

NPI projektvezető (autóipar) - Mór (Referenciaszám: HM-716)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.05.20.
Hirdetés azonosító: 1099033

Feladatok:

  • Új termékek szériagyártásba vitelének koordinálása (NPI)
  • A Launch csapat irányítása (logisztika/mérnökség/minőségbiztosítás/termelés)
  • Launch folyamatok és költségek meghatározása, azok folyamatos monitorozása, optimalizálása
  • Változásmenedzsment
  • Gépátvételek lebonyolítása a gépgyártókkal együttműködve
  • Műszaki problémák megoldásának támogatása, akció tervek koordinálása
  • Tesztgyártás, valamint a belső és vevői átvételek megszervezése
  • Felfutás koordinálása, erőforrásterv meghatározása
  • Státusz riportok (KPI, Readiness Reviews) készítése, kommunikálása kifelé a vevőnek (hetente)
  • Szoros együttműködés a központi funkciókkal és más telephelyekkel

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg autóiparban (vezetői múlt előny)
  • APQP tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (MS Projekt, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális készségek
  • Jó koordinációs és szervezőkészség

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • LEAN
  • Program Management tapasztalat
  • Festőüzemi/vegyészmérnöki tapasztalat (KTL)

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát e-mailben. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-716-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Mór
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő