www.cvonline.hu

NPI projektmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Hirdetés azonosító: 833158

Alumínium profilok gyártásában világelső multinacionális partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt NPI projektmérnököt.

Feladatok:

- Termékbevezetési projektekben teljes körű felelősség
- Megfelelő minőségi előírások biztosítása
- A különböző termékek legyártásához szükséges eszközök teljeskörű kezelése
- Termékspecifikációk pontosítása a releváns csoportokkal
- Gyárthatóság biztosítása, különös tekintettel a ciklusidőkre
- A projektekben résztvevő munkatársak menedzselése
- Kapcsolattartás a projekthez kapcsolódó személyekkel

Elvárások:

- 3 éves autóipari tapasztalat
- Gépészmérnöki végzettség
- Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat
- Kitűnő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Kompetitív juttatási csomag
- Vonzó cafeteria és bónuszrendszer
- Dinamikus és fiatalos munkatársak
- Innovatív és világszínvonalú munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a