www.cvonline.hu

NPI PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 804867

Link megjelenítéseimages/editor/1364472076.jpg" border="0" alt="" />

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Új termékek bevezetése, mérnöki változtatások kezelése és azok dokumentálása
  • Gyártási team koordinálása, vezetése
  • Gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök felkutatása, gyártóeszközök megrendelése, validálási folyamatának koordinálása
  • Gyártósorok felszerszámozása, műszaki megoldások kidolgozása
  • Próba- és sorozatgyártás beindítása
  • Helyben induló új termék bevezetésének, valamint termékmódosítások koordinálása
  • Vevői auditokon való aktív közreműködés
  • APQP folyamatokban való részvétel team vezetőként
  • LEAN termelési folyamatok támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves autóipari területen szerzett tapasztalat
  • TS, VDA szabványok ismerete
  • LEAN folyamatok ismerete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Karbantartási, gépbeállítási ismeretek
  • Műszaki-rajz olvasási és karbantartási ismeret
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Projekt vezetői tapasztalat
  • Német nyelvismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NPI PROJEKTMÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése