www.cvonline.hu

NPI PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 648002

Link megjelenítéseimages/editor/1344001605.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Projekt vezetése a teljes termékbevezetési cikluson keresztül
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
  • Megfelelő minőségi dokumentumok biztosítása (FMEA, PPAP, APQP, SOP, Folyamatleírások, beavatkozási utasítások, képességvizsgálatok, R&R)
  • A termék legyártásához szükséges eszközök biztosítása, specifikálás vezetése
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal
  • Szükséges emberigény felmérése, tervezése és betanulási terv készítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, logisztikával, kereskedőkkel, technológiával és minőségüggyel

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves autóipari tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari minőségügyi háttér
  • Fémmegmunkálási alapismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalati környezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NPI PROJEKTMÉRNÖK, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése