www.cvonline.hu
NPI projektmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1094882
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termékek gazdaságos és stabil gyárthatóságának támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel és a kereskedelmi csoporttal
  • Vevői igényeknek megfelelő belső ütemterv készítése és betartása
  • Projekt csapat és kapcsolódó szervezetek munkájának koordinálása, nyomon követése
  • Termék konfigurációk elkészítése
  • Vevő specifikus követelmények ismerete
  • Gyártási koncepció, költségvetés jóváhagyatása és betartatása
  • Mintagyártások koordinálása
  • PPAP dokumentáció készítése, APQP folyamat dokumentálása
  • Cash flow követése, nyereségességi számítások

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari tapasztalat elvárás
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Projektvezető pozícióban szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó analitikus képesség, szervezőkészség
  • Erős folyamat- és rendszerszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.