www.cvonline.hu
NPI projektmérnök (Referenciaszám: PJ4458)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1038156

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

NPI projektmérnök

Feladatok:
- Kereskedelmi csoporttal való kapcsolattartás
- Vevői igényeknek megfelelő belső ütemterv készítése, betartása
- Projekt csapat és kapcsolódó szervezetek munkájának koordinálása, nyomonkövetése
- Termék konfigurációk elkészítése
- Vevő specifikus követelmények ismerete
- Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
- Gyártási koncepció, költségvetés jóváhagyatása, és betartatása
- Mintagyártások koordinálása
- PPAP dokumentáció készítése
- APQP folyamat dokumentálása
- Cash flow követése

Elvárások:
- Műszaki felsőfokú végzettség
- Autóipari tapasztalat
- Jó analitikus képességek
- Szervezőkészég
- Erős folyamat- és rendszerszemlélet
- Erős német és / vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny:
- Projekt vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál
- Versenyképes fizetés, és juttatási csomag

- Karrier lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
- Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.