www.cvonline.hu
NPI projektmérnök (Referenciaszám: PJ2505)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 658723
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

NPI Projekt mérnök

Feladatok:
- Új termékbevezetési projektek teljes körű lebonyolítása a minőség-, költség-, időterv betartásának figyelembevételével
- Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal
- Megfelelő minőségi dokumentumok, a termék gyártásához szükséges eszközök, gyárthatóság biztosítása
- Szükséges emberi erőforrás biztosítása és betanulási terv készítése
- Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és a társosztályokkal

Elvárások:
- Projektvezetési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Minimum 3 éves autóipari tapasztalat
- Gépészmérnök végzettség
- Jó kommunikációs és szervező készség

Előny:
- Német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palatinus Andrea kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.