www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 915551
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk egy multinacionális TIER1-es autóipari beszállító Székesfehérváron.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
NPI PROJEKTMÉRNÖK
autóipari projektek vezetésére

Feladatok:
  • Projekt vezetése a teljes termékbevezetési cikluson keresztül,
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése,
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal,
  • Megfelelő minőségi dokumentumok biztosítása (FMEA, PPAP, APQP, SOP, Folyamatleírások, beavatkozási utasítások, képességvizsgálatok, R&R),
  • A termék legyártásához szükséges eszközök biztosítása, specifikálás vezetése,
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal,
  • Szükséges emberigény felmérése, tervezése és betanulási terv készítése,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, logisztikával, kereskedőkkel, technológiával és miőoségüggyel.

Elvárások:
  • Projektvezetési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás (angol nyelvtudás hiánya kizáró ok)
  • Minimum 3 éves autóipari tapasztalat,
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Autóipari minőségügyi háttér,
  • Fémmegmunkálási alapismeretek

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér