www.cvonline.hu
NPI Projekt vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.06.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 791301
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, az autóipari szektorban működő Ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

NPI PROJEKT VEZETŐ

Feladatok:
- Vevői és termék specifikációk biztosítása
- Új termék bevezetés esetén APQP ütemterv készítés, rendszerbe illetsztés, koordinálás
- Folyamatos riportálás a felső vezetés részére
- Projektek vezetése
- Költségvetések készítése, nyomon követése
- APQP és PPAP dokumentáció összeállítása
- Vevői auditokra való felkészülés irányítása
- Auditok irányítása
- Vevők általi termék jóváhagyásához szükséges tevékenységek irányítása

Munkavégzés helye: Oroszlány

Követelmények
- Mérnöki végzettség: gépészmérnök
- Projektmenedzsment tapasztalat
- Autóiparban, hasonló pozícióban szerzett minimum 3 éves gyakorlat
- APQP és PPAP ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
- ISO TS 16 949 szabvány ismerete