www.cvonline.hu

NPI PROJEKT MÉRNÖK

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 897321

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Mérnöki mintagyártások (ES/Prototype/NPI) teljes körű lebonyolítása és értékelése együttműködve más osztályokkal.
  • Próbagyártási jegyzőkönyvek, jelentések készítéséhez adatok összegyűjtése és a jelentések elkészítése
  • A próbagyártások során felmerült hibák elemzése, javító intézkedések meghozatala és bevezetése.
  • Termékfejlesztési, folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása a vevővel közösen.
  • BOM (bill of materials) elemzés
  • Új termelési részfolyamatok kidolgozása és problémamentes üzembe helyezése.
  • Aktív részvétel az FMEA munkában.
  • Termékspecifikus eszközök, berendezések telepítése és fejlesztése
  • Munkahelyek hatékony és gazdaságos kialakítása szorosan együttműködve az ipari mérnökkel.
  • Munkautasítások elkészítése, karbantartása a termék bevezetése során.
  • Elemzések, hosszútávú minőségfejlesztési javaslatok a termelési és kiszállítási minőség folyamatos javítása érdekében minőségbiztosítási módszerek (Ishikawa diagram, Root-cause elemzés, Force-field elemzés, Pareto elemzés stb.) alkalmazásán keresztül.
  • A termelésben használt folyamatok optimalizálása, folyamatos fejlesztése a nagyobb hatékonyság, termelékenység érdekében.
  • Elemzések, szakvélemények, megoldási javaslatok elkészítése a termelést komolyan gátló problémák esetén.
  • Operátorok és karbantartók oktatása és továbbképzése

Elvárások

  • Gépészmérnök főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat gyári környezetben
  • Átfogó látásmód és vállalati szinten való gondolkodás
  • Együttműködési és tárgyalási képesség
  • Eredményorientált munkavégzés
  • Jó számítógépes ismeretek

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el a Jelentkezés gombon keresztül.