www.cvonline.hu

NPI Projekt mérnök

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Projekt vezetése a teljes termékbevezetési cikluson keresztül,
  • A minőség-, költség-, időterv teljesítése,
  • Termékspecifikációk pontosítása a vevővel, logisztikával, beszállítókkal, minőségügyi osztállyal,
  • Megfelelő minőségi dokumentumok biztosítása (FMEA, PPAP, APQP, SOP, Folyamatleírások, beavatkozási utasítások, képességvizsgálatok, R&R),
  • A termék legyártásához szükséges eszközök biztosítása, specifikálás vezetése,
  • Gyárthatóság biztosítása a megfelelő ciklusidőkkel és megfelelő folyamatokkal,
  • Szükséges emberigény felmérése, tervezése és betanulási terv készítése,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, logisztikával, kereskedőkkel, technológiával és minőségüggyel.

Elvárások:

  • Projektvezetési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Minimum 3 éves autóipari tapasztalat,
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Autóipari minőségügyi háttér,
  • Fémmegmunkálási alapismeretek.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon az alábbi linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Német, Angol