www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.21.
Hirdetés azonosító: 1037521

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális autóipari cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
NPI PROJEKT MÉRNÖK (AB-03)

Feladatok:
  • Kereskedelmi csoporttal való kapcsolattartás
  • Vevői igényeknek megfelelő belső ütemterv készítése, betartása
  • Projekt csapat és kapcsolódó szervezetek munkájának koordinálása, nyomonkövetése
  • Termék konfigurációk elkészítése
  • Vevő specifikus követelmények ismerete
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Gyártási koncepció, költségvetés jóváhagyatása, és betartatása
  • Mintagyártások koordinálása
  • PPAP dokumentáció készítése
  • APQP folyamat dokumentálása
  • Cash flow követése, nyereségességi számítások a tervezett és tényleges megvalósulásról

Elvárások:
  • Autóipari tapasztalat
  • Projekt vezetői tapasztalat előny
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Jó analitikus képességek
  • Szervezőkészég
  • Erős folyamat- és rendszerszemlélet
  • Erős német és / vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér