www.cvonline.hu

NPI Project Manager /Veszprém/

  • A hirdetés 313 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Komoly nemzetközi múltra visszatekintő gyártó Partnerünk számára keresünk agilis, önálló, határozott mérnököt, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek bevezetése szériagyártásba - Kick Off-tól szériába vitelig;
A teljes folyamat figyelemmel kísérése: gyárthatóság, specifikációk, idő- és költségtervek, kapacitástervezés, árajánlat ellenőrzése, gyártóberendezések megrendelése, üzembehelyezés összefogása, stb.;
A teljes projekt korrekt, precíz dokumentálása;
Vevői kapcsolattartás;
Kapcsolattartás társosztályokkal, 3-8 fős projektcsapatos összefogása;
Riportolás a mérnökségi vezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök, műszaki menedzser)
Releváns tapasztalat v. csoportvezetői múlt v. affinitás hasonló pozíció betöltésére
Aktív angol nyelvtudás (min. 10/6-os szint, ha 10-es az anyanyelvi szint)
Veszprém környéki lakhely VAGY költözési hajlandóság

Munkavégzés helye:

Veszprém megye, Veszprém

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

A fenti "követelmények" miatt elsősorban nem a bérre kell szűrjünk, hanem a kvalitásokat és személyiséget kell nézzük. Így merem írni, hogy motiváló a bércsomag. Hiszen, megfelelő szakember esetében, igyekezni fognak törekedni megállapodni a pályázóval.
De "sablonosan" írhatom: a juttatások - cafeteria, letelepedési támogatás, prémium, 13. havi bér, bónusz.

Ideális pályázó:

Rendkívül dinamikus, eredményorientált, akit a belső motiváció is előrevisz.
Kreatív problémamegoldó és mindig azon gondolkodik, hogy egy-egy adott kihívást hogyan lehet a leggyorsabban megoldani.
Mindig megoldásokat és NEM problémákat keres.
Kommunikációja asszertív és konfliktust is akár felvállalni tudó.
A vevőnél a cég arca/hangja lehet! :)

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator