www.cvonline.hu

NPI Program Manager

Régió: Fejér

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.
Hirdetés azonosító: 1034689

Multinacionális elektronikai beszállító partnerünkhöz keresünk NPI Program Vezetőt a Fejér megyében található telephelyükre.

Az NPI Program Menedzser feladatai:

  • Új termékek fejlesztésével és bevezetésével kapcsolatos program vezetése (előkészítés, tervezés, követés, megvalósulás elemzés, lezárás)
  • A projekthez tartozó munkatársak vezetése
  • A program folyamán felmerülő kihívások és változtatási igények gyors kezelése
  • Rendszeres riportok készítése

 Elvárások:

  • A felsőfokú műszaki végzettség (a villamosmérnöki végzettség előnyt jelent)
  • Elektronikai iparban gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • Tapasztalat projektmenedzsmentben és más osztályok munkatársainak projekt jellegű munkájának koordinációjában szerzett tapasztalat
  • Analitikus szemléletmód és a magas szintű kommunikációs képesség

Éves juttatási csomag: bruttó 10.500.000 Ft-tól.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen angol és magyar nyelvű önéletrajzával a Link megjelenítése oldalunkon.

Keywords: Program Manager, Project Management, Electronics, Electrical Engineering, Development, New Product Introduction, Customer Communication