Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 NPI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

 (HF 9-6440)

pozícióba.

 Feladatok

  • Új termékek gyártásba történő bevezetésének minőségügyi vezetése,
  • Az előírt szabványok implementálása, fejlesztése,
  • Termék és technológiai tervezésben való részvétel,
  • A beosztottak munkájának irányítása, támogatása,
  • A termelési hatékonyság fejlesztése, selejt csökkentése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelv magabiztos, folyékony ismerete,
  • Új termékek bevezetésében szerzett minimum 5 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod -Abaúj- Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6440"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése