www.cvonline.hu

NPI mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.01.14.
Hirdetés azonosító: 953332

NPI mérnök

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat NPI mérnök munkakörbe.

Feladatok:

- Új termék bevezetési folyamat (NPI) teljeskőrű szakmai irányítása a tervezéstől a bevezetésig
- Új termék bevezetéséhez kapcsolódó tervezések, szükséges erőforrásigények meghatározása
- Bevezetési terv készítése, nyomonkövetése
- A termék bevezetése során fellépő problémák dokumentálása, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
- A folyamat értékelése és dokumentálása
- Az NPI folyamat fejlesztése, hatékonyságának javítása, költségcsökkentés

Elvárások:

- Mérnöki végzettség és/vagy többéves gyártási vagy összeszerelési területen szerzett hasonló tapasztalat
- Angol nyelvtudás (legalább középfokú)
- MsOffice felhasználói szintű ismerete
- Jó koordinációs készség, projekt menedzsment szemléletmód
- Stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképess juttatási csomag
- Hosszútávú munkalehetőség
- Változatos feladatok és kihívások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján