www.cvonline.hu

NPI MÉRNÖK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 949177

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

NPI MÉRNÖK

Feladatok:
  • Új termék bevezetési folyamatok koordinálása a tervezési fázistól egészen a gyártás beindításáig
  • A szükséges erőforrásokat meghatározása
  • A project folyamatát és főbb mérföldköveit megtervezése
  • Felmerülő problémák elhárítása és kiküszöbölése
  • A projekthez kapcsolodó dokumentáció elkészítése
  • Az új termék bevezetési folyamat fejlesztése hatékonysági és produktivitási szempontok alapján
  • Riportállás a vezetők felé
Elvárások:
  • Minimum 2 év project tapasztalat gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Office tudás
  • Jó szervező készség és projekt szemlélet
  • Erős analitikus készség
Amit kínálunk:
  • AMIT KÍNÁL:
  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Biatorbágy