www.cvonline.hu
NPI mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.14.
Jelentkezési határidő: 2015.07.21.
Hirdetés azonosító: 947617
lejárt
NPI mérnök

(Pest)

Pozícióleírás
Most induló, elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

NPI mérnök

Feladatok:
- Új termék bevezetési folyamat (NPI) teljeskörű
szakmai irányítása a tervezéstől a bevezetésig

- Új termék bevezetéshez kapcsolódó tervezések,
szükséges erőforrásigények meghatározása
- Bevezetési terv készítése és folyamatos nyomonkövetése
- A termék bevezetések során fellépő problémák dokumentálása, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
- A folyamat dokumentálása és értékelése,
- az NPI folyamat fejlesztése, hatékonyságának javítása, költségcsökkentés

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények
Elvárások:
- Mérnöki végzettség és/vagy többéves gyártási vagy összeszerelési területen szerzett hasonló tapasztalat
- Angol nyelvtudás szóban és írásban

- Erős MS Office felhasználói ismeretek

- Jó koordinációs készség, projekt menedzsment szemlélet
- Stressztűrő képesség

Amit a cég kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Éves teljesítménybónusz
- Nemzetközi környezet
- Érdekes feladatok
- Budapestről céges autóbusz