www.cvonline.hu

NPI mérnök

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Kongsberg Interior Systems Kft. Siófokon a Kongsberg Automotive magyarországi leányvállalata. A 400 főt foglalkoztató gyártóegységünkben easy entry, aktív fejtámla, motorháztető nyitó, keylock kábeleket, ülés mozgató megoldásokat valamint erőgép kábeleket gyártunk. Vevőink a világ vezető autógyártó vállalatai, a cégcsoport számára vállalatunk kulcsfontosságú szerepet tölt be Európában.

NPI mérnök

 Elvárások:

  • Mérnöki diploma.
  • Minimum 2-3 év autóiparban szerzett, NPI projekt-tapasztalat.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Határozottság, önállóság.
  • Felelősségteljes, széles látókörű, magabiztos személyiség.

Feladatok:

  • Új termékek termelésbe adása vevői és belső követelmény figyelembe vételével
  • Mérnöki dokumentációk készítése
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása
  • Új berendezések termelésbe állításának szupportálása
  • Vevői reklamációk kezelésének szupportálása mérnöki kérdésekben
  • Vevői látogatások szupportálása mérnöki kérdésekben
  • Rework utasítások készítése
  • Részvétel a Folyamatos Fejlesztés projektekben
  • Megfelelő információ áramlás biztosítása az osztályok között a projekttel kapcsolatban
  • Az NPI folyamat folyamatos fejlesztése
  • Termék- és folyamatfejlesztések segítése
  • Költséghatékonyság növelése
  • A lean filozófia beépítése a termékbevezetésbe

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria.
  • Utazási támogatás.
  • Teljesítményarányos éves bónusz.
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát a következő email címre.

Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol