www.cvonline.hu

NPI mérnök

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Multinacionális partnerünk az ipar egyik vezető gyártója. Termékeiket világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. A folyamatos növekedés és fejlesztések biztosítására keressük új munkatársukat.

NPI MÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A termék és folyamatváltozások nyomonkövetése, változtatások bevezetése.
Projektkoordináció
Új termék bevezetése, próba- és prototípusgyártás végrehajtása.
A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása.
A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása.
Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében.

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. 2 év gyártási tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Munkanyelv szintű angol vagy német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyugat-Dunántúl

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes bér
Egyéb juttatások (albérlet támogatás, cafeteria)

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR997 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Vas
Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő