www.cvonline.hu

NPI mérnök

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1178369

Amerikai tulajdonú cég NPI mérnököt keres székesfehérvári telephelyére
Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Gyárthatósági vizsgálatok készítése
  • Vevői követelmények feldolgozása és egyeztetése a beszállítókkal
  • Ajánlatkérő dokumentációk összeállítása
  • Új technológiai eljárások bevezetése, próbagyártások felügyelete
  • Mintagyártások követése, adatok feldolgozása
  • Készüléknyilvántartás vezetése
  • Egyedi készülékek terveztetése és gyártatásuk koordinálása
  • CAD rajzok készítése vevői modellek alapján
  • Termelési dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Termelékenységnövelő projectek kidolgozása, megvalósítása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök vagy közlekedésmérnök) végzettség
  • Számítógép alkalmazói szintű használata, CAD szoftverek ismerete
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
  • Önálló- precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (napi használat szóban, írásban)

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat

Előnyök:
  • Német nyelv ismerete
  • Autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat, APQP folyamat- és az ISO/TS 16949 szabvány ismerete

Egyéb kapcsolati információk:
  • Székesfehérvár, Távírda utca 18. I.em Telefon: 20/6655268, 70/6655774

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Mérnök, Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér