www.cvonline.hu

NPI mérnök

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2017.08.10.
Hirdetés azonosító: 1172311

NPI mérnök

Pozíció leírása / Job description

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk NPI mérnök pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.
- Új termékek bevezetésének támogatása
- Gyárthatósági vizsgálatok készítése beszállítókkal
- Ajánlatkérő dokumentációk összeállítása
- Új technológiai eljárások bevezetése, próbagyártások felügyelete
- Mintagyártások követése, adatok feldolgozása
- Készüléknyilvántartás vezetése
- Egyedi készülékek terveztetése és gyártatásuk koordinálása
- CAD rajzok készítése vevői modellek alapján
- Termelési dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
- Termelékenységnövelő projectek kidolgozása, megvalósítása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki (gépészmérnök vagy közlekedésmérnök) végzettség
- Számítógép alkalmazói szintű használata, CAD szoftverek ismerete
- Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
- Önálló- precíz munkavégzés
- Jó problémamegoldó készség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (napi használat szóban, írásban)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Stabil hátterű nemzetközi vállalat
- Felelősségteljes munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Egyéb hasonló állások Önnek
NPI Minőségügyi mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Új projektek támogatása, áttele...
Székesfehérvár

NPI Quality mérnök

Autóipari területen tevékenykedő partnercégünk ...
Komárom-Esztergom

NPI mérnök I NPI engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya