www.cvonline.hu

NPI mérnök (Referenciaszám: KJ-1085)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.28.
Hirdetés azonosító: 875730

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamatfejlesztésben és NPI projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Költségszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

Feladatok:

  • A szerszámrendelés beérkezésétől a PPAP jóváhagyásokig koordinációs és szervezési feladatok ellátása
  • A szerszámrendelés, szerszámkészítés, PPAP gyártás felügyelete és a folyamathoz tartozó összes gyári utasítás dokumentálása
  • PPAP dokumentációk készítése és a jóváhagyásig a vevőkkel való kapcsolattartás
  • Eltérés esetén az újramintázások biztosítása
  • Az új termék bevezetési folyamatok során a beszállítókkal és a vevőkkel való kommunikáció
  • Minőségirányítási rendszerek auditálása, akciótervek nyomon követése
  • Integrált minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos vállalati oktatások szervezése, végrehajtásának koordinálása
  • A belső auditorok oktatási tervének megvalósítása, részvétel a folyamat auditokra való felkészülésben

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világvezető autógyárainak beszállító, dinamikusan fejlődő multinacionális hétterű amerikai érdekeltségű cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1085-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 06-20/447-6848-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)