www.cvonline.hu

NPI mérnök (Referenciaszám: KJ-1068)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.
Hirdetés azonosító: 866099

Feladatok:

  • Új termékek termelésbe adása a cég NPI folyamatainak betartásával úgy, hogy minden vevői és belső követelmény teljesüljön
  • A futó projektek mérnöki támogatása és az APQP folyamat által előírt mérnöki dokumentációk elkészítése/módosítása (FC, FMEA, CP, SOS, stb.)
  • Költségkalkulációk készítése
  • Vállaltirányítási rendszer karbantartása
  • Új berendezések termelésbe állításának szupportálása
  • Vevői reklamációk kezelése mérnöki kérdésekben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal a közös projektekkel kapcsolatban
  • A LEAN filozófia beépítése a termékbevezetésbe

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamatfejlesztésben és NPI projektekben vezetésében szerzett tapasztalat
  • PLC ismeretek
  • Kézi összeszerelő típusú gyártási tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Agilis, határozott személyiség
  • Költségszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Siófok

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. külföldi érdekeltségű, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1068-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Siófok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő