www.cvonline.hu

NPI mérnök-Kecskemét (Referenciaszám: FE-1294)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 965167

Feladatok:

  • Új termékek és az ehhez tartozó folyamatok bevezetése, munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése
  • Új termék bevezetésével kapcsolatos adatok összegyűjtése
  • Termék változások menedzselése
  • Próbagyártások szakmai felügyelete
  • A próbagyártások eredményeinek feldolgozása, a prototípusok kezelése
  • Gyártási dokumentációk karbantartása (APQP, PPAP)
  • Együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, logisztika, mérnökség, termelés)

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább 1-2 éves termelési területen, hasonló pozícióban, autóiparban szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. globális autóipari beszállító kecskeméti gyárának bővítése okán, az új termék bevezetési projektek lebonyolítására (határozott időre, projekt jelleggel), de kiemelt bérezéssel toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1294-es referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)