www.cvonline.hu

NPI projektmernok - Kecskemet (Referenciaszam: HM-1294)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.18.
Hirdetés azonosító: 965167

Feladatok:

  • Új termékek és az ehhez tartozó folyamatok bevezetése, munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése
  • Új termék bevezetésével kapcsolatos adatok összegyűjtése
  • Termék változások menedzselése
  • Próbagyártások szakmai felügyelete
  • A próbagyártások eredményeinek feldolgozása, a prototípusok kezelése
  • Gyártási dokumentációk karbantartása (APQP, PPAP)
  • Együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, logisztika, mérnökség, termelés)

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 éves termelési területen, hasonló pozícióban, autóiparban szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Erős angol nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a megadott e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1294-es referenciaszámot!

Link megjelenítése

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő