Ugrás a tartalomra

NPI mérnök - Győr (Referenciaszám: KJ-1085)

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Legalább 3 éves termelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • APQP folyamatok, hibaelemzési módszerek ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Új termékek és az ehhez tartozó folyamatok bevezetése
  • Munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése
  • Árajánlatok és megtérülés számítás kalkulálása
  • Próbagyártások szakmai felügyelete és az eredmények feldolgozása
  • Termék gyárthatóságának elfogadása
  • Projekt és időterv készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Felkészülés a vevői és ISO/TS auditokra

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

  • Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1085-ös referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása