www.cvonline.hu

NPI menedzser (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei, multinacionális megbízónk részére keresünk NPI menedzser munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Körülbelül 35-40 fős terület koordinálása (szellemi munkakörök)
  • A teljes projekt költség, minőség és időtervének kidolgozása és nyomon követése
  • Projekt csapatok irányítása: előszériás folyamatmérnökök, minőségügyi mérnökök és projekt koordinátorok napi szintű irányítása, valamint az ipari mérnök csapat irányítása
  • Kritikus pontok meghatározása a gyártás bevezetés során, problémák és reklamációk kezelése
  • Projekt bevezetési folyamatok stabilizálása
  • A bevezetéshez kapcsolódó sarokpontok és követendő KPI-ok meghatározása
  • Csapat erősítése és motiválása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves előszériás (NPI) tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Tapasztalat német vevői kapcsolattartás területén
  • Vezetői tapasztalat és készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.