www.cvonline.hu

NPI MANAGER

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 840666

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!

Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

 NPI MANAGER

Feladatok

  • Új projectek, technológiai folyamatok előkészítési, bevezetési munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete
  • Új technológiákkal kapcsolatos képzési szükségletének meghatározása, tevékeny részvétel belső oktatásokban
  • Új technológia bevezetése esetén költség- megtérülés számítása
  • Együttműködés a mérnökségi csoportokkal és társszervekkel
  • Együttműködés az AEG teammel (Corporate szintű mérnökségi kérdésekben)
  • Site capability riportálás technológiai vonatkozásban
  • NPI mérnök csapat irányítása, stratégiák kidolgozása az NPI gyártásokkal kapcsolatosan
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, technológiai kérdésekben egyeztetés
  • A folyamat és termék FMEA tervek végrehajtásának ellenőrzése
  • FMEA és Control plan elkészítésében aktív részvétel
  • Ajánlatok és szerződések elkészítésében együttműködés
  • A műszaki változtatások jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomonkövetése
  • Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • A biztonságtechnikai előírások betartásának ellenőrzése
  • Termékspecifikus approvációk megszerzéséhez szükséges folyamatok felállítása, tanusíttatása és kapcsolattartás az auditáló szervezetekkel
  • A területhez kapcsolódó dokumentumok készítése illetve jóváhagyása
  • Társszervezetek segítése a termékbevezetés folyamán
  • A működési területre vonatkozó ISO 9000-es és ISO 14001-es és TS16949 előírások ismerete és betartása
  • Általános környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi előírások betartása és betartatása
  • Az irányítása alatt álló terület környezetvédelmi, tűzvédelmi, munkavédelmi, minőségügyi előírásainak betartásának rendszeres ellenőrzése
  • A szervezetre vonatkozó környezetvédelemhez, tűzvédelemhez, munkavédelemhez, minőségügyhöz kapcsolódó tevékenységek folyamatos fejlesztésének biztosítása és annak időközönkénti átvizsgálása
  • LEAN/Six sigma programban való részvétel

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség - villamos-/gépészmérnök (több éves releváns tapasztalat esetén középfokú végzettség elegendő)
  • Elektronikai gyártási tapasztalat előny
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

 Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti linken keresztül hozzánk.