www.cvonline.hu

NPI koordinátor

  • A hirdetés 1090 napja lejárt
Multinacionális partnerünk az ipar egyik vezető gyártója. Termékeiket világszerte, a vezető technológiájú piacokon használják széles körben. A folyamatos növekedés és fejlesztések biztosítására keressük új munkatársukat.

Feladatok, felelősségek:

A termék és folyamatváltozások nyomonkövetése, változtatások bevezetése
Projektkoordináció
Új termék bevezetése, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása
A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása
Részvétel a termelési dokumentációk elkészítésében

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Min. 2 év mérnöki tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Munkanyelv szintű angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Vas megye

Amit kínálunk:

Versenyképes bér
Egyéb juttatások (albérlet támogatás, cafeteria)

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1046 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Vas
Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő