www.cvonline.hu

NPI Fröccsöntő technológiai szakértő

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei multinacionális autóiparban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk kommunikatív, kreatív gondolkodású NPI Fröccsöntő technológiai szakértő munkatársat, az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Technológiai támogatás az előszéria fázisában
  • Fröccsöntési technológia optimalizálása
  • Termelés támogatása a szériagyártás indulásakor
  • Terméktervezés támogatása technológiai oldalról
  • Szerszámpróbákon való részvétel
  • Lessons Learned adatbázis használata, aktualizálása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (műanyag szakirány előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreatív gondolkodásmód, nyitottság
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság
  • 3D tervezőrendszer ismerete előny

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő